Jasełka w naszej szkole

2014-12-13 15:38

13 grudnia w naszej szkole tradycyjnie odbyło się przedstawienie jasełkowe. Jasełka przygotowały wszystkie dzieci razem z wychowawcami klas. Na przedstawienie tłumnie przybyli rodzice, rodzeństwo i przyjaciele naszych wychowanków. Wszystkie dzieci bardzo zaangażowały się w występ, który odbył się w pięknie udekorowanej auli naszej szkoły. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, mali aktorzy, otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem za pięknie wykonane przedstawienie.
Po jasełkach wręczono nagrody dla uczestników i laureatów naszego mikołajkowego konkursu plastycznego. Na koniec wszyscy zgromadzeni podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia oraz spotkali się przy skromnym poczęstunku. Zdjęcia z jasełek można oglądnąć w naszej fotogalerii.