To co było

2018-10-01 15:35

Na tę stronę trafiają wszystkie ważniejsze teksty z naszej strony, które nie są już aktualne, ale opisują to co działo się w naszej szkole. Jest to wirtualne archiwum wydarzeń Polskiej Szkoły Sobotniej w Worksop.

Wigilia

2017-12-16 10:03

Zapraszamy na spotkanie wigilijne 16 grudnia 2017 roku o godzinie 15.00 w Crown Place Community Centre przy ulicy Sandy Lane w Worksop (S801TS).

W programie: występy artystyczne w wykonaniu naszych uczniów, wspólne śpiewanie kolęd, degustacja tradycyjnych potraw wigilijnych, kiermasz ozdób świątecznych, zdjęcia rodzinne.

Bilety wstępu: dorośli 1 funt, dzieci bezpłatnie - do nabycia w szkole u wychowawców klas 9 grudnia.

2017-11-11 22:33

W sobotę 11 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Dziękujemy wszystkim, którsy go przygotowali, a szczególnie wszystkim dzieciom, które aktywnie włączyły się w tą uroczystość. Cieszymy się również z tego, że mogliśmy świętować ten dzień wspólnie z rodzicami i rodzinami dzieci z naszej szkoły.

rozpoczecie roku

2017-09-09 22:30

9 września uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w Polskiej Szkole Sobotniej w Worksop. Wszystkim dzieciom życzymy samych sukcesów w nauce a gronu pedagogicznemu życzymy energii, uśmiechu i wytwałości w pracy.

White Post Farm

2017-03-25 11:19

25 marca byliśmy na wycieczce szkolnej w White Post Farm (pod Mansfield).

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zorganizowanie wycieczki.

Orły Języka Polskiego

2017-03-15 11:17

Wraz z Fundacją Edukacji Polonijnej ogłaszamy konkurs recytatorski z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Do udziału zapraszamy dzieci w przedziale wiekowym 5-15 lat. Zgłaszając się do konkursu, należy przygotować deklamację fragmentu polskiego wiersza lub prozy. Wystąpienie nie powinno być dłuższe niż 1,5 minuty.

Recytację będziemy nagrywać w szkole w sobotę 18 marca. Prosimy zgłaszać się do Pani Katarzyny Bilskiej.

Jasełka i Mikołaj

2016-12-10 11:14

10 grudnia odbyły się w jasełka przygotowane przez dzieci z naszej szkoły. Tego samego dnia wszystkie dzieci odwiedził święty Mikołaj. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzeń tego dnia, szczególnie Pani Katarzynie Bilskiej wychowawczyni najstarszej klasy, która wraz ze swoimi podopiecznymi przygotowała przedstawienie jasełkowe; wszystkim dzieciom pięknie przebranym na ten dzień, rodzicom i wszystkim obecnym podczas jasełek w auli szkolnej.

2016-11-22 11:12

26 listopada dzieci z naszej szkoły bawiły się na organizowanej przez naszą szkołe zabawie andrzejkowej w Worksop.
Radzie Rodziców, dyrekcji i nauczycielom Polskiej Szkoły Sobotniej w Worksop dziękujemy za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie zabawy. Dziękujemy wszystkim - szczególnie najmłodszym -  za uczestnictwo.

Swięto Niepodległosci

2016-11-11 11:09

W sobotę 12 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Apel przygotowała klasa III wraz z wychowawczynią Anną Gąsior. Na apel przybyli licznie rodzice naszych dzieci. Była to piękna polska patriotyczna uroczystość.

Pieśni i Poloneza z apelu można obejrzeć TUTAJ.

Pasowanie na ucznia

2016-10-08 11:07

W sobotę 8 października w auli szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia polskiej szkoły dzieci z klasy pierwszej. Apel przygotowała wychowawczyni klasy Małgorzata D'Silva. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu: naszym kochanym dzieciom, rodzicom i wszystkim przybyłym na apel, Pani wychowawczyni oraz wszystkim którzy zaangażowali się w sprawne przeprowadzenie pasowania na ucznia.

Wpisy: 1 - 10 z 64