To co było

2019-06-22 15:35

Na tę stronę trafiają wszystkie ważniejsze teksty z naszej strony, które nie są już aktualne, ale opisują to co działo się w naszej szkole. Jest to wirtualne archiwum wydarzeń Polskiej Szkoły Sobotniej w Worksop.

Uroczysta akademia

2018-11-10 10:32

Dnia 10 listopada 2018 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zaproszeni angielscy goście, licznie przybyli rodzice oraz dzieci z zainteresowaniem i w skupieniu obejrzeli i wysłuchali tej szczególnej lekcji historii. Część artystyczna wprowadziła zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki, które pozwoliły zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość. Uwagę przyciągała piękna dekoracja. Występ uświetniony został przez tańce ludowe naszych dzieci i po raz pierwszy śpiew nauczycieli.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie: Radzie Rodziców, rodzicom, nauczycielom, dzieciom, wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tego dnia. Dziękujemy sponsorom piekarni Oława, firmie J.E.& P.J. Porter Shopfitters Ltd. oraz pani Ani Winiarczyk.

Rozpoczęcie roku

2018-09-08 10:31

Kolejny rok szkolny 2018/2019, rozpoczęliśmy 8 września o godz.12.00.
Tuż po uroczystym odśpiewaniu hymnu, głos zabrała pani dyrektor szkoły, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców oraz uczniów, szczególną uwagę zwracając na nowe dzieci, które rozpoczną naukę w naszej szkole.
Z kolei wszystkim uczniom i nauczycielom pani dyrektor życzyła wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym oraz radości z realizacji swoich małych i dużych planów.

zapisy 2018/2019

2018-07-22 10:42

POLSKA SOBOTNIA SZKOŁA WORKSOP
ogłasza zapisy uczniów
na rok szkolny 2018/2019.

W naszej szkole uczniowie doskonalą mowę ojczystą. Poznają polską historię, przyrodę i geografię oraz kulturę i tradycje naszego kraju.
PRZYJMUJEMY DZIECI DO NASTĘPUJĄCYCH ODDZIAŁÓW:
- ODDZIAŁ TRZYLATKÓW
- ODDZIAŁ CZTEROLATKÓW
- KLASA 0
- KLASY I - VI
Rodzice zainteresowani zapisaniem dziecka do naszej szkoły uzyskają pełne informacje pod nr. tel.07525174790
w każdy czwartek i piątek.
Dzieci chodzące już do naszej szkoły nie muszą ponownie wypełniać formularza zgłoszeniowego.
Zgłoszenie dziecka na nowy rok szkolny jest równoznaczne z uiszczeniem opłaty wpisowego w wysokości 20 funtów do dnia 15 lipca 2018r.
Bardzo prosimy o podawanie imienia i nazwiska DZIECKA podczas dokonywania przelewów.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

2018-06-22 10:29

Za nami niezwykle ważny dzień - koniec roku szkolnego.
Uroczystość zaczęła się tradycyjnie od odegrania Mazurka Dąbrowskiego, następnie przemówiła dyrektor szkoły Anna Gąsior, która dziękowała uczniom, ich rodzicom i oczywiście nauczycielom. Głos zabrał także Radosław Bukowski przewodniczący Rady Rodziców. W dalszej części akademii nastąpiło wręczenie nagród za wzorową frekwencję. Po krótkiej części artystycznej naszych przedszkolaków uczniowie udali się do swoich klas, gdzie otrzymali nagrody książkowe oraz raporty o swoich postępach w nauce.
Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy zdrowych i udanych wakacji.

Festyn rodzinny

2018-05-26 10:27

26 maja odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez naszą szkołę. Nasi uczniowie przedstawili część artystyczną z okazji Dnia Mamy oraz zbliżającego się Dnia Taty. Dzieci i dorośli chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji takich jak loteria fantowa, dmuchana zjeżdżalnia czy zajęcia sportowe. Nie zabrakło stoiska z grillowanymi kiełbasami, ciastami oraz watą cukrową, która cieszyła się dużym powodzeniem. Dzieci wzięły udział w konkurencjach sportowych, a na zwycięzców czekały puchary. Emocji sportowych dostarczył mecz piłki nożnej rozegrany pomiędzy UnitedWorksop a naszymi rodzicami, który zakończył się zwycięstwem United Worksop (2:1).

Wigilia

2017-12-16 10:03

Zapraszamy na spotkanie wigilijne 16 grudnia 2017 roku o godzinie 15.00 w Crown Place Community Centre przy ulicy Sandy Lane w Worksop (S801TS).

W programie: występy artystyczne w wykonaniu naszych uczniów, wspólne śpiewanie kolęd, degustacja tradycyjnych potraw wigilijnych, kiermasz ozdób świątecznych, zdjęcia rodzinne.

Bilety wstępu: dorośli 1 funt, dzieci bezpłatnie - do nabycia w szkole u wychowawców klas 9 grudnia.

2017-11-11 22:33

W sobotę 11 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Dziękujemy wszystkim, którsy go przygotowali, a szczególnie wszystkim dzieciom, które aktywnie włączyły się w tą uroczystość. Cieszymy się również z tego, że mogliśmy świętować ten dzień wspólnie z rodzicami i rodzinami dzieci z naszej szkoły.

rozpoczecie roku

2017-09-09 22:30

9 września uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w Polskiej Szkole Sobotniej w Worksop. Wszystkim dzieciom życzymy samych sukcesów w nauce a gronu pedagogicznemu życzymy energii, uśmiechu i wytwałości w pracy.

White Post Farm

2017-03-25 11:19

25 marca byliśmy na wycieczce szkolnej w White Post Farm (pod Mansfield).

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zorganizowanie wycieczki.

Wpisy: 1 - 10 z 69