Po zabawie karnawałowej

2013-02-26 21:39

 

Gorąco dziękujemy wszystkim rodzicom i wszystkim dzieciom, które wzięły udział w zabawie karnawałowej dla dzieci, która odbyła się 26 stycznia w sali skautów przy Turner Road w Worksop. Była to pierwsza impreza, którą zorganizowaliśmy nie tylko dla dzieci z Polskiej Szkoły Sobotniej w Worksop ale również dla innych polskich dzieci zamieszkujących nasze miasto. Zdjęcia z balu można zobaczyć w naszej Fotogalerii.

Informujemy również, że podczas balu Polska Szkoła Sobotnia w Worksop zebrała 163 funty, które w całości zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z wyjazdem dzieci z naszej szkoły w czerwcu do Laxton Hall. Co roku w tej posiadłości w pobliżu Corby (Northamptonshire) odbywa się Dzień Dziecka dla wszystkich dzieci z polskich szkół sobotnich z całej Wielkiej Brytanii. W tym roku impreza ta odbędzie się 15 czerwca. Bliższe informacje znajdują się tutaj.