Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2019-09-21 17:36

W piękną, słoneczną sobotę 21 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny 2019/2020.
Tuż po uroczystym odśpiewaniu hymnu, głos zabrała dyrektor szkoły pani Anna Gąsior, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców oraz uczniów, szczególną uwagę zwracając na nowe dzieci, które po raz pierwszy rozpoczęły naukę w naszej szkole.
Z kolei wszystkim uczniom i nauczycielom pani dyrektor życzyła wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym oraz radości z realizacji swoich planów.
Glos zabrała również pani Karina Nowak, która przypomniała najważniejsze fakty dotyczące osiemdziesiątej rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Po krótkim apelu wszystkie dzieci udały się do klas na pierwsze zajęcia w tym roku szkolnym.